Etkinlikler

Komek 2016 Bahar dönemi fotoğraf gösterisi

13 Mayıs Cuma akşamı Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneğinde Komek 2016 Bahar dönemi fotoğrafçılarının hazırlamış olduğu ‘Işığın İzi’ adlı fotoğraf gösterisine ev sahipliği yaptık. Gecede Kırklareli’nden sürpriz yaparak gelen Metin Durak’ ta ‘Er Meydanı’ isimli gösterisini izleyicilerle paylaştı.

Gece sonunda izleyicilerle fotoğrafa dair söyleşiler yapılıp kokteylden sonra gece son buldu.

Asfod Başkanımız Mustafa Binol gece sonunda yazılı yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

KOMEK Büyük Bir aile” Sloganımızın güzel örneklerinden birini daha yaşadığımız harika bir gündü. KOMEK ilkbahar dönemi kursiyerlerimizin oluşturdukları arşivlerinden seçme fotoğraflarından oluşan “Işığın İzi” adlı ortak bir gösteri ve sunu yaptık. Özveri ile ürettikleri ilk fotoğraflarını paylaşmanın heyecanı gözlerinden belli olan tüm arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Gösteriyi tüm kurs arkadaşları adına düzenleyen Mustafa Cebecioğlu kardeşime ayrıca teşekkür ederim. Bize birde gösteri sürprizi yapan değerli kardeşim Kırklareli nden misafirimiz Metin Durak ın “Er Meydanı” adlı gösteriside ikinci bir güzellik oldu “Işığın Yeni Yüzü”
ANADOLU SELÇUKLU FOTOĞRAF DERNEĞİ nde gösteri ve söyleşiye iştirak eden fevkalade kalabalık bir birlikteliğe ve samimiyete dayalı bir ortama değer katan tüm dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. SELAM VE SEVGİ İLE..

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu